Ср. Кві 24th, 2024

Рф готується знову бити по обʼєктах енергетичної інфраструктури України

Лип23,2023

Країна-агресор робить спроби якомога більше дізнатися про стан енергетики України. Існує велика ймовірність нових ударів по енергетичних об’єктах (як це було восени та взимку 2022 року).

Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на заяву представника Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадима Скібіцького.

Він повідомив, що Україна відслідковує всі питання, які стосуються розвідки рф щодо енергетики України. Скібіцький зазначив, що окупанти вже розпочали спроби дізнатися стан енергетики, в тому числі вони використовують космічну розвідку. Загарбники роблять спроби дізнатися все про об’єкти, які є критичними для енергетичної системи України.

Нагадаємо про удари росії по енергетиці України

Ворог завдавав масованих обстрілів по енергетиці України з жовтня минулого року. Ракетний терор тривав майже до березня 2023 року. Таким чином країна-агресор намагалась влаштувати в Україні блекаут. В результаті ракетних атак деякі енергетичні об’єкти України були значно пошкоджені. Внаслідок цього восени 2022 року в Україні часто вимикали світло, тривало це і майже всю зиму 2022-2023 років. Не дивлячись на потужні обстріли і бажання росії залишити всю країну без світла та тепла, блекауту в Україні вдалося уникнути.Related Post