Найближчим часом в Києві може з’явитися меморіальний комплекс на честь воїнів АТО, про що раніше говорив президент України Петро Порошенко. Робоча назва монумента звучить як «Агресія Росії». Про це інформує replyua.net з посиланням на «Вести».

Ймовірно, пам’ятник встановлять на території Музею історії України у Другій світовій війні – навпроти ресторану «Царське село». Згідно з проектом, він являє собою меморіальний комплекс «Агресія Росії», присвячений бійцям АТО.
Про це розповів головний художник музею Анатолій Гайдамака, який бере участь в конкурсі на кращу експозицію меморіалу. Ідею спорудження такого роду пам’ятника підтримують і ветерани АТО. За словами художника, незважаючи на те, що новий пам’ятник буде досить масштабним, характерних для радянської епохи громіздких архітектурних рішень і масивних скульптур в комплексі не буде. В принципі, меморіалу в традиційному його розумінні не буде. Проект виключає різні постаменти з фігурами, пораненими солдатами в падінні тощо. Замість цього – алегорії і символи, каже фахівець.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1494929507_memorial.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/1494929507_memorial-150x150.jpgadminВійна з РосієюПолітикаСуспільствоКиїв,Меморіал воїнам АТОНайближчим часом в Києві може з'явитися меморіальний комплекс на честь воїнів АТО, про що раніше говорив президент України Петро Порошенко. Робоча назва монумента звучить як «Агресія Росії». Про це інформує replyua.net з посиланням на «Вести». Ймовірно, пам'ятник встановлять на території Музею історії України у Другій світовій війні - навпроти ресторану...| Київської області та України | Kiev Time