Проіранський активіст режиму, який раніше заявив, що повідомлення про спалах коронавірусу Coronavirus COVID-19 в Ірані є приводом для зниження явки виборців на загальних виборах в країні, помер від цієї хвороби в п’ятницю, йдеться в повідомленні напівофіційного інформаційного агентства.

Число загиблих в Ірані від спалаху досягло 43 років, заявив в суботу чиновник охорони здоров’я, додавши, що кількість заражених людей по всій країні досягла 593.

Хамед Джалалі Кашані, прорежимський активіст і прихильник дитячих шлюбів, помер від коронавірусу минулої ночі, повідомляє в суботу офіційне інформаційне агентство YJC.

Джалалі Кашані раніше нападав на члена парламенту за те, що він критикував непрозорість уряду щодо спалаху коронавірусу в країні.

“Ви думаєте, що ви можете знизити явку виборців через ці брудні хитрощі?” Джалалі Кашані написав твіт 21 лютого у відповідь депутату.

В іншому твіті того ж дня він твітнув, що у нього грип.

“Мені б хотілося, щоб це був коронавірус або щось принаймні, щоб я міг показати себе”, – сказав Джалалі Кашані у тому ж твітті.

– english.alarabiya.net