Співробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили механізм систематичного отримання хабарів одним з керівників посту «Бориспіль-Аеропорт» Київської митниці.

Правоохоронці встановили, що виконуючий обов’язки заступника начальника примушував підлеглих вимагати гроші з фізичних осіб, які ввозять невеликі партії імпортних товарів через столичний аеропорт. Посадовці гарантували громадянам не створювати штучні перешкоди при митному оформленні вантажів. Співробітники спецслужби задокументували отримання чиновником «поточної данини» з пасажира одного з рейсів у розмірі чотирьох тисяч гривень.

Оперативники СБ України затримали чиновника у власній квартирі після отримання хабара. Зловмисник намагався позбутися грошей, але експертиза виявила на форменому одязі спеціальну речовину, якою були помічені купюри.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України.

Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії для притягнення до відповідальності всіх працівників митниці, причетних до корупційного механізму.

Про це повідомляє прес-служба СБУhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/sbu-1-150x150.jpgКиївАнтипропагандаКриміналПодіїСуспільствоАеропорт Бориспіль,затримано хабарника,Київський аеропорт,СБУСпівробітники Служби безпеки України спільно з військовою прокуратурою викрили механізм систематичного отримання хабарів одним з керівників посту «Бориспіль-Аеропорт» Київської митниці. Правоохоронці встановили, що виконуючий обов’язки заступника начальника примушував підлеглих вимагати гроші з фізичних осіб, які ввозять невеликі партії імпортних товарів через столичний аеропорт. Посадовці гарантували громадянам не створювати штучні перешкоди...| Київської області та України | Kiev Time