Сб. Тра 18th, 2024

Великий багажник, величезний двірник: тести Tesla Cybertruck у Техасі розкривають нові подробиці

Кві15,2023 #Теsla

Досі кожен електромобіль від Tesla, за винятком родстера, мав так званий frunk, тобто багажник спереду, і Cybertruck у цьому відношенні не повинен бути винятком. Після того, як Ford представив свій F-150 Lightning і в цьому відношенні, постало питання, чи зможе він бути таким же величезним, як пікап конкурента. За це говорять нові записи випробувань Cybertruck у Техасі — і свідчать, що склоочисники Tesla, ймовірно, також отримають формат XL.

За темою: купити Тесла Y в Україні легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/)!

Пікап Tesla з величезним одинарним двірником

На презентації першого прототипу Cybertruck у листопаді 2019 року Tesla повністю відмовилася від навісного обладнання, такого як зовнішні дзеркала та двірники. Дзеркала мали певний шанс бути заміненими камерами та екранами, але нещодавні вуличні спостереження бачили їх у різних форматах. Що стосується двірників, то патент Тесли породив надії на інноваційне рішення. Але знову ж таки, Tesla, здається, залишається традиційною з гігантським двірником з однією рукою.
І те, й інше можна побачити в новому відео з дрону із заводу Gigafactory в Техасі, де, за словами Тесли, виробництво Cybertruck має розпочатися цього року. Великий поодинокий двірник також був помічений на вуличних спостереженнях за пікапом Tesla. Випробування на заводі тепер припускають, що його буде збережено — можливо, його можна буде зняти, якщо погода не буде неминучою.

По темі: де придбати Тесла 3 в Києві (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/)?

На відео Cybertruck стоїть перед конструкцією, яка, мабуть, знаходиться в аеродинамічній трубі. Неможливо сказати, чи його заганяють туди ж, бо записи закінчуються раніше. Але, напевно, вперше склоочисник Cybertruck можна побачити у дії під наглядом співробітника. Як і слід було очікувати рішення з одним важелем, верхня права частина довгого вітрового скла залишається непротертою. Поле зору людини за кермом здається досить вільним через величезну довжину руки.

Перший Cybertruck з відкритим капотом радіо

Коли справа доходить до двірників, Tesla, мабуть, обрала рішення, яке не обов’язково елегантне, але ефективне — і сцена в аеродинамічній трубі припускає, що вона також буде перевірена на надійність. Ще одна нова інформація, отримана в результаті спостереження в Техасі, полягає в тому, що Cybertruck, ймовірно, матиме розумний розмір і легкодоступний багажник. Тому що також вперше ви могли побачити його там цього тижня з відкритим капотом, як показує знімки іншого оглядача Tesla.

По темі: купити Тесла в містах України можна тут (https://tsk.ua/katalog-avto/)!

Досі було сумнівно, чи капот, як у електромобіля Lightning від Ford, включає ще й передню частину, так що в складеному стані залишається величезний отвір. На бічній фотографії @greggertruck ви можете бачити, що це насправді так і у випадку з Tesla: задня кришка стоїть майже вертикально вгору і включає те, що було б гратами радіатора в звичайному автомобілі. Крім того, сторони також здаються інтегрованими, що обіцяє ще більший отвір (і можливо більше місця для зберігання), ніж у Ford.Related Post