Нд. Тра 26th, 2024

“Кандидат на виробництво”: керівник Tesla Маск показує Cybertruck перед початком серійного виробництва і хоче високої точності

Сер26,2023 #Теsla

Після двох відстрочок серійне виробництво Tesla Cybertruck має розпочатися цього року — принаймні, якщо липнева заява генерального директора Ілона Маска про те, що перші поставки клієнтам відбудуться в 2023 році, буде підтримана. Безліч кібервантажників на території Гігафабрики в Техасі та під час перевезень у багатьох частинах США останнім часом створювало враження, що це може спрацювати. Однак тепер Маск представляє «серійного кандидата» і не хоче давати більш детальних даних, коли його про це просять.

За темою: де купити Теслу в Україні?

Дані надійдуть, «коли Тесла буде готова»

За даними Tesla, виробництво Cybertruck, яке мало з’явитися наприкінці 2021 року, почалося в середині липня. Компанія продемонструвала один такий пікап в оточенні робітників у жовтих жилетах і повідомила, що завод у Техасі випустив перший Cybertruck. Однак через кілька днів у щоквартальному звіті Tesla уточнюється, що в Техасі все ще будуються «кандидати на випуск», тобто не остаточна серійна версія.
Здається, це ще не зовсім закінчено, тому що у середу керівник Tesla Маск опублікував на X фотографію, на якій зображено ще одного попередника серії. Він написав, що тільки-но їздив на Cybertruck як «кандидат на виробництво» на заводі Gigafactory в Техасі. Це викликало деяке хвилювання, звичайне для його Х-повідомлень, але були також деякі питання щодо того, коли почнеться постачання. Про це оголошено, коли Tesla буде готова, відповів Маск.

За темою: де можна придбати Тесла Model 3 у Києві?

На його думку, Cybertruck – найкращий продукт Tesla всіх часів, але його вкрай складно виробляти, каже він уже не вперше. Приблизно в той же час генеральний директор, очевидно, розіслав усім співробітникам внутрішній електронний лист, вказавши, що він прагне максимального рівня точності збору даних.
Через конструкцію Cybertruck зі світлим металом і переважно прямими краями будь-яке відхилення в розмірах буде помітно, як великий палець, що випирає, цитують ЗМІ Musk Mail. Тому всі деталі повинні мати точність менше 10 мікрометрів.

Кібертрак із точністю до мікрометра?

У Тесли, можливо, є ще над чим попрацювати. Тому що якщо придивитися до опублікованої Маском фотографії серійного кандидата, то можна побачити не тільки його в хорошому настрої за кермом, але і капот, що явно покосився, на передній частині багажника. До мікронних заяв Маска також слід ставитися з обережністю, оскільки за рік до запуску Тесла Model Y від німецької Gigafactory він уже оголосив, що Tesla прагне точності виробництва в мікронному, а не міліметровому діапазоні. Однак у червні цього року він сертифікував завод Tesla у Китаї як завод найвищої якості.Related Post