Сб. Лип 20th, 2024

Експорт українського зерна: Польща підготувала транзитні коридори

Експорт українського зернаЕкспорт українського зерна

Польща наразі підготувала транзитні коридори для того, щоб експорт українського зерна для інших країн став можливим.

Про це президент Польщі Анджей Дуда заявив в ефірі TVP1.

Він наголосив, що польські фермери добре працюють, тому Польщі не потрібно українське зерно. Дуда зазначив, що “чудові врожаї” України мало дісталися тим країнам, які їх дійсно потребували, через війнув Україні.

Він розповів, що у його країні вже підготовлені транзитні коридори, завдяки яким експорт українського зерна може проходити через Польщу куди потрібно.

“Ми намагаємося допомогти Україні й тим країнам, які потребують цієї допомоги”, – заявив Дуда.

Раніше він також заявив, що рішення про заборону на імпорт української агропродукції було правильним. 

Експорт українського зерна

Україна є однією з провідних країн у виробництві та експорті зерна в світі. Зернові культури, такі як пшениця, ячмінь, кукурудза та інші, відіграють важливу роль в аграрному секторі України і є основною складовою її економіки. Ось деякі ключові аспекти виробництва та експорту зерна в Україні:

  1. Пшениця. Україна є одним з провідних світових виробників та експортерів пшениці, включаючи тверду та м’яку пшеницю. Ця культура є важливою для виробництва хліба та багатьох харчових продуктів.
  2. Ячмінь. Ячмінь також вирощується в значних кількостях в Україні та використовується для виробництва пива та інших напоїв.
  3. Кукурудза. Кукурудза є важливою культурою для виробництва корму для тварин, а також вона використовується для виробництва столової кукурудзи та інших продуктів.
  4. Олійні культури. Україна вирощує соняшник та рапс для виробництва рослинної олії.
  5. Роль у світовому ринку. Зерно України має важливе значення на світовому ринку харчових продуктів та може впливати на ціни на зерно та хлібні продукти в інших країнах.Related Post