Пн. Тра 27th, 2024

В Україні запрацює єЧерга перетину кордону

З наступного понеділка, 12 грудня, зареєструватися в електронну чергу перетину кордону на пункті пропуску Ягодин — Дорогуськ можна буде на сайті echerha.gov.ua. Про старт роботи електронної черги повідомив заступник міністра інфраструктури України Мустафа Найєм.

“Водії зможуть реєструватися, записуватися в електронну чергу та отримувати інформацію про орієнтівну годину перетину кордону в будь-якій локації, без прив’язки до сервісних зон. Стежити за проходженням черги можна буде у відкритому режимі на сайті системи”, — розповідає Наєм, додаючи, що сервіс є безоплатним і працюватиме у відкритому режимі.

Як зазначає Мустафа Найєм, хоча є черга повністю не розв’яже проблему існування самої черги, проте дозволити її впорядкувати. Першу таку спробу роблять на кордоні з Польщею, щоб розвантажити один із пунктів пропуску, який вважають у Мінінфраструктури одним із найбільш завантажених. Інформаційно-комунікаційна система призвана зменшити тривалість перебування на кордоні насамперед вантажних автомобілів.

“Головною причиною труднощів на кордоні є мала пропускна здатність інфраструктури пунктів пропуску, які не були готові до такого потоку транспорту після блокування наших портів агресором. Проте щодня наша команда робить все можливе, щоб виправити цю ситуацію”, — каже високопосадовець.

Починаючи з наступного понеділка зареєструватися в електронну чергу перетину кордону можна буде на  сайті. Також для користувачів є Черги працюватиме гаряча лінія за номером +38 (044) 334 4304.  є Черги надаватиме зручний та зрозумілий для користувачів сервіс, який дозволить економити годину та чекати проїзду через кордон на будь-якій зручній локації.Related Post