Власників автомобілів попереджають про складні погодні умови найближчими днями і небезпеку, пов’язану з ними.

Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області, внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня очікуються сильний сніг, хуртовини, ожеледь та підвищення снігового покриву.

“Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для автотранспорту 2 (жовтий), у більшості центральних та східних областей 3 (червоний), також ускладниться робота енергетичної, будівельної галузей та комунального господарства.” – йдеться у повідомленні.

Зокрема, 17 березні в Білій Церкві та Київській області очікуються сильний сніг зі збільшенням товщини снігового покриву до 8-15 см, пориви вітру, хуртовини, на дорогах ожеледиця.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/660x660-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/660x660-707x400-150x150.jpgКиївTimeБіла ЦеркваЕкологіяКиївська областьСуспільствоБіла Церква,ГУ ДСНС,дороги,Погода,червоний рівень небезпекиВласників автомобілів попереджають про складні погодні умови найближчими днями і небезпеку, пов'язану з ними. Як повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області, внаслідок впливу двох активних циклонів 17-19 березня очікуються сильний сніг, хуртовини, ожеледь та підвищення снігового покриву. 'Такі погодні умови можуть призвести до порушення руху транспорту (рівень загрози для...| Київської області та України | Kiev Time