Вт. Тра 21st, 2024

Антикорупційний семінар-нарада для керівного складу білоцерківських рятувальників

16 березня з метою реалізації заходів державної антикорупційної політики у Білоцерківському районному відділі, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, правильного заповнення та своєчасного подання електронних декларацій, з керівним складом відбувся семінар-нарада. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС України у Київській області.

Присутнім було доведено ключові моменти правильного заповнення декларацій, терміни подання інформації, наголошено про відповідальність за ненадання чи подання неправдивих даних. Розглянуто актуальні питання про дотримання фінансового контролю відповідно до Змін до роз’яснення щодо застосування окремих положень Закону України “Про запобігання корупції”. Також було наголошено на помилках, які допускаються при заповненні декларацій та порядок їх усунення.

Присутні поставили свої запитання, на які отримали компетентні відповіді. Окрім цього, у ході семінару-наради було обговорено заходи із запобігання та врегулювання конфлікту інтересів загону, наголошено на важливості попередження та недопущення суперечливих ситуацій.Related Post