До Борисполя завітала американська делегація, аби обговорити питання будівництва сміттєпереробного заводу

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “ТРС Бориспіль“.

Зустріч відбулася за круглим столом у міській раді. Єдине чого не вистачає для початку будівництва заводу – це кошти. Тому головне питання – стадія проекту фінансування. Про що американський партнер затвердив, хвилюватися немає підстав.

Усі питання, які стосуються будівництва заводу, вирішені та готові до запуску. Також американці повідомили: завод у Борисполі буде більш екологічний та технічно оснащений, аніж у центрі Відня.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/bryspil.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/bryspil-150x150.jpgKiev-TimeКиївська областьСуспільствоБориспіль,сміттєпереробний заводДо Борисполя завітала американська делегація, аби обговорити питання будівництва сміттєпереробного заводу Про це повідомляє інформаційний портал 'Моя Київщина' з посиланням на 'ТРС Бориспіль'. Зустріч відбулася за круглим столом у міській раді. Єдине чого не вистачає для початку будівництва заводу – це кошти. Тому головне питання – стадія проекту фінансування. Про що...| Київської області та України | Kiev Time