Дітвора центру Святого Мартіна, які навчаються в костелі Воздвиження Святого Хреста, завітали на екскурсію до місцевого відділення поліції.

Познайомили із професією поліцейського, цікаву та пізнавальну екскурсію для учнів початкової школи провели начальник сектору реагування патрульної поліції Олександр Ліпський та інспектор ювенальної превенції Сергій Горовенко.

Правоохоронці розповіли про роботу різних підрозділів поліції. Найбільші враження справили на дітей спецзасоби, якими користуються правоохоронці. Діти мали змогу сісти за кермо службового автомобіля та зробити фотознімок на пам’ять. Бажаючі відчули себе у ролі справжнього дорослого поліцейського: одягнули на себе бронежилети та шолом.

Також правоохоронці нагадали про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху та дії у разі виявлення небезпечних предметів, а також про відповідальність неповнолітніх за скоєння правопорушень.

Повідомляє сьогодні, 24 травня, відділ комунікації поліції в Київській областіhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Fas1-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/Fas1-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївська областьСуспільствоФастівдіти,екскурсія,Поліція,фастівДітвора центру Святого Мартіна, які навчаються в костелі Воздвиження Святого Хреста, завітали на екскурсію до місцевого відділення поліції. Познайомили із професією поліцейського, цікаву та пізнавальну екскурсію для учнів початкової школи провели начальник сектору реагування патрульної поліції Олександр Ліпський та інспектор ювенальної превенції Сергій Горовенко. Правоохоронці розповіли про роботу різних підрозділів поліції....| Київської області та України | Kiev Time