Сьогодні, близько 6-ої години ранку, на вулиці Набережній у м. Вишгороді,  інспектори  групи реагування патрульної поліції виявили нетверезого водія автобуса “Богдан”, що рухався за маршрутом “Вишгород-Київ”. Зважаючи на ранковий час в салоні автобуса пасажирів не було

Про це повідомляє “Моя Київщина” з посиланням на УПД у Київській області.

Зі слів водія він виїхав з гаража на маршрут, в дорозі відчув, що упав тиск і випив 100 грам коньяку.

Під час перевірки документів та спілкування з водієм стало зрозуміло, що він  перебуває у нетверезому стані – від чоловіка було чути запах алкоголю.

46-річний керманич заперечувати факт вживання спиртного не став і свою провину визнав. Він пояснив, що ранком, як зазвичай, виїхав на маршрут, в дорозі відчув, що впав тиск, тому випив 100 грам коньяку.

Керманичу було запропоновано пройти огляд на стан сп’яніння в медичному закладі. Лікарі підтвердили факт вживання спитних напоїв.

Правоохоронці порушника відсторонили від подальшого керування автобусом та в присутності свідків склали на нього адмінпротокол.

Для уникнення подібних ситуацій на дорогах поліція закликає водіїв не сідати за кермо в нетверезому стані і пам’ятати, що алкоголь та кермо – несумісні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0_178df_34519584_L.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/0_178df_34519584_L-150x150.jpgKiev-TimeВишгородВишгород,водій маршруткиСьогодні, близько 6-ої години ранку, на вулиці Набережній у м. Вишгороді,  інспектори  групи реагування патрульної поліції виявили нетверезого водія автобуса 'Богдан', що рухався за маршрутом 'Вишгород-Київ'. Зважаючи на ранковий час в салоні автобуса пасажирів не було Про це повідомляє 'Моя Київщина' з посиланням на УПД у Київській області. Зі слів водія він виїхав з...| Київської області та України | Kiev Time