Нетипової зовнішності активістка FEMEN з веслом в руках скандувала гасло “Гребіть на**й!”.

До наметового містечка під Верховною Радою із веслом в руках і нецензурними гаслами, написаними просто на її пишних формах, в четвер, 7 грудня, навідалася активістка FEMEN, повідомляє KievTime із посиланням на УНІАН.

На тілі дівчини був нецензурний напис, адресований лідеру “Руху нових сил” Михеїлу Саакашвілі та президенту України Петру Порошенку. Під час акції дівчина викрикувала: “Гребіть на**й!”. Акцію зупинило втручання правоохоронців.

Нагадаємо, раніше поліція Києва затримала оголеного блогера, який просто на Хрещатику перевіряв “фізичну підготовку правоохоронців”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1512636422-5128.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1512636422-5128-150x150.jpegYuliyaКиївПодіїFEMEN,Михеїл СаакашвіліНетипової зовнішності активістка FEMEN з веслом в руках скандувала гасло 'Гребіть на**й!'. До наметового містечка під Верховною Радою із веслом в руках і нецензурними гаслами, написаними просто на її пишних формах, в четвер, 7 грудня, навідалася активістка FEMEN, повідомляє KievTime із посиланням на УНІАН. На тілі дівчини був нецензурний напис, адресований лідеру 'Руху...| Київської області та України | Kiev Time