Київ зайняв 39-е місце в рейтингу найбільш відвідуваних столиць світу за версією міжнародного туристичного метапошуку momondo.ua. У європейському списку Київ на 22-му місці.

Найпопулярнішими столицями світу стали Лондон, Париж, Амстердам, Рим і Берлін.

У той же час Київ став найбільш доступною столицею в Європі за середньою вартістю проживання в готелі. Ніч в київському готелі в середньому коштує 1621 грн.

За доступності готелів вищої категорії Київ опинився на 63 місці. Провести ніч в київському п’ятизірковому готелі можна в середньому за 4318 гривень.

Найдорожчими містами стали Монако, Нассау, Браззавіль, Бриджтаун і Вікторія. Ніч в цих місцях коштує від 11,5 тисячі до 27,7 тисячі гривень.

Найдешевші готелі – в столицях Лаосу, Казахстану, Камбоджі, Туреччини та Індонезії. Ніч в середньому буде коштувати від +1035 до 1510 гривень.

Зазначені ціни є середньою вартістю проживання за одну ніч в двомісному номері серед всіх представлених категорій готелів, а також окремо для готелів категорії 5 зірок.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/09/Kyyiv-uvijshov-do-TOP-50-najbilsh-vidviduvanyh-stolyts-svitu-1024x683.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2019/09/Kyyiv-uvijshov-do-TOP-50-najbilsh-vidviduvanyh-stolyts-svitu-150x150.jpgadminКиївКультураПодіїКиїв зайняв 39-е місце в рейтингу найбільш відвідуваних столиць світу за версією міжнародного туристичного метапошуку momondo.ua. У європейському списку Київ на 22-му місці. Найпопулярнішими столицями світу стали Лондон, Париж, Амстердам, Рим і Берлін. У той же час Київ став найбільш доступною столицею в Європі за середньою вартістю проживання в готелі. Ніч...| Київської області та України | Kiev Time