У мережу виклали список найнебезпечніших для екології міст світу. Результати дослідження опублікувала Глобальна сіткова модель вуглецевого сліду (Global Gridded Model of Carbon Footprints).

Містом, яке найбільше забруднює навколишнє середовище, визнана столиця Південної Кореї Сеул. За даними дослідження, Cеул виробляє до 267,1 мегатонни вуглекислого газу на рік.

Друге місце посів Гуаньчжоу (Китай) – 272 мегатонни, за ним: Нью-Йорк (США) – 233,5 мегатонни, Гонконг (Китай) – 208,5 мегатонни, Лос-Анджелес (США) з 196,4 мегатонни вуглекислого газу на рік. Також в десятку потрапили міста Шанхай, Сінгапур, Чикаго, Токіо/Йокогама і Ер-Ріяд.

У мережу виклали список найнебезпечніших для екології міст світу

Київ не увійшов навіть до топ-100 найбрудніших. Столиця України опинилася на 230-му місці.

Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-merezhu-vyklaly-spysok-najnebezpechnishyh-dlya-ekologiyi-mist-svitu2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/U-merezhu-vyklaly-spysok-najnebezpechnishyh-dlya-ekologiyi-mist-svitu2-150x150.jpgKievTimeЕкологіяКиївПодіїекологія,забруднення,місто,рейтингУ мережу виклали список найнебезпечніших для екології міст світу. Результати дослідження опублікувала Глобальна сіткова модель вуглецевого сліду (Global Gridded Model of Carbon Footprints). Містом, яке найбільше забруднює навколишнє середовище, визнана столиця Південної Кореї Сеул. За даними дослідження, Cеул виробляє до 267,1 мегатонни вуглекислого газу на рік. Друге місце посів Гуаньчжоу (Китай)...| Київської області та України | Kiev Time