Крім того, новорічні ялинки з’являться у всіх столичних районах.

На Контрактовій площі біля пам’ятника Гетьману Сагайдачному почали монтувати каркас великої новорічної ялинки, повідомили у прес-службі КП УЗН Подільського району.

“Для того, аби заповнити його і створити зелене дерево, знадобиться майже сорок сосон висотою до двох метрів”, – йдеться в повідомленні.

Додамо, що новорічні ялинки будуть в усіх районах міста. А також на Поштовій та Троїцькій площах.

У Голосіївському районі ялинку встановлять на Либідській площі, у Дарницькому – у парку “Воїнів інтернаціоналістів” (вул. Вербицького), у Деснянському районі – біля будинку РДА (пр. Маяковського,29), Мілютенко, 19. У Дніпровському районі – у парку “Перемога”, в Оболонському районі – на вул. Маршала Тимошенко,16, у Печерському районі – у Маріїнському парку, у Святошинському районі – біля споруди РДА на проспекті Перемоги, 97, у Солом’янському районі – у парку “Відрадний”, в Шевченківському районі – у парку ім.Т. Шевченка.

Нагадаємо, кияни головну новорічну ялинку України нарешті встановили на Софіївській площі Києва.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/735514.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/735514-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоголовна новорічна ялинкаКрім того, новорічні ялинки з'являться у всіх столичних районах. На Контрактовій площі біля пам'ятника Гетьману Сагайдачному почали монтувати каркас великої новорічної ялинки, повідомили у прес-службі КП УЗН Подільського району. 'Для того, аби заповнити його і створити зелене дерево, знадобиться майже сорок сосон висотою до двох метрів', - йдеться в повідомленні. Додамо, що новорічні...| Київської області та України | Kiev Time