В КМДА повідомили, що головна новорічна ялинка України запрацює на Софійській площі в Києві 19 грудня.

Запалення вогнів на головній новорічній ялинці України, яку буде встановлено на Софійській площі в Києві, відбудеться у День Святого Миколая, 19 грудня. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації.

“Головну новорічну ялинку столиці прикрасять 3,6 км неонових гірлянд, а за ялинкою буде створено особливу інсталяцію – амфітеатр під казковим “зоряним небом” з 33 км гірлянд. Щодня ялинка світитиметься різними кольорами, а в новорічну ніч заграє всіма барвами одночасно. Запалювання ялинки на Софійській площі традиційно відбудеться в День Святого Миколая, 19 грудня”, – йдеться в повідомленні КМДА.

Нагадаємо, головну новорічну ялинку країни обіцяють встановити на початку грудня. Зараз на цю роль претендують три дерева висотою 25, 26 і 30 метрівhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1412290.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1412290-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоголовна новорічна ялинка,День Святого Миколая,Софійська площаВ КМДА повідомили, що головна новорічна ялинка України запрацює на Софійській площі в Києві 19 грудня. Запалення вогнів на головній новорічній ялинці України, яку буде встановлено на Софійській площі в Києві, відбудеться у День Святого Миколая, 19 грудня. Про це повідомили в прес-службі Київської міської державної адміністрації. 'Головну новорічну ялинку столиці...| Київської області та України | Kiev Time