Зловмисник відібрав у дівчини мобільний телефон та почав бігти, однак очевидцем злочину став правоохоронець, який зупинив зловмисника. Розпочато кримінальне провадження.

На вулиці Лаврській перехожа розмовляла по телефону. У цей момент до неї підбіг невідомий, вихопив телефон та почав тікати. Очевидцем події став поліцейський, котрий завадив грабіжнику втекти та викликав слідчо-оперативну групу, яка задокументувала подію.

Правоохоронці затримали чоловіка у порядку ст.208 Кримінального процесуального кодексу України та доставили до територіального управління поліції. Зловмисником виявився раніше не судимий 20-річний іноземець, який прибув до столиці три дні тому. Зі слів правопорушника, на вчинення злочину він пішов через фінансові проблеми.

Розпочато кримінальне провадження за ст. 186 (Грабіж) Кримінального кодексу України. Крадію загрожує до чотирьох років в’язниці.

Відділ комунікації поліції Києваhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/pecherskgrabig0604218-815x1024.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/pecherskgrabig0604218-150x150.jpgKiev-TimeКиївКриміналПечерський районграбіжник,іноземець,ПечерськЗловмисник відібрав у дівчини мобільний телефон та почав бігти, однак очевидцем злочину став правоохоронець, який зупинив зловмисника. Розпочато кримінальне провадження. На вулиці Лаврській перехожа розмовляла по телефону. У цей момент до неї підбіг невідомий, вихопив телефон та почав тікати. Очевидцем події став поліцейський, котрий завадив грабіжнику втекти та викликав слідчо-оперативну...| Київської області та України | Kiev Time