Масив Райдужний-3, що у Дніпровському районі столиці, поповнився ще однією зеленою зоною.

Сьогодні на засіданні Київради депутати підтримали рішення щодо надання статусу скверу земельній ділянці, яка розташована навпроти будинку 5 по вулиці Петра Вершигори. Площа території становить 0,6 га.  про це повідомили в прес-службі фракції “Солідарність” у Київраді.
– Жителі масиву підтримують ідею створення скверу за цією адресою. Більше того, вони готові долучитися до розробки плану благоустрою земельної ділянки. Пропонують висадити зелені насадження, відновити трав’яне покриття, забезпечити полив газонів. Для мешканців округу це дуже важливе рішення. Сквер стане новим місцем відпочинку киян, – наголосив депутат округу, член фракції «Солідарність» у Київраді Сергій Артеменко.
Разом з тим, створення зеленої зони гарантує, що на відповідній земельній ділянці не виростуть новобудови, МАФи чи парковка.
Джерело: Вечірній Київ

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b31ff77a5051.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/06/5b31ff77a5051-150x150.jpgKiev-TimeКиївСуспільствоДніпровський район,Київ,скверМасив Райдужний-3, що у Дніпровському районі столиці, поповнився ще однією зеленою зоною. Сьогодні на засіданні Київради депутати підтримали рішення щодо надання статусу скверу земельній ділянці, яка розташована навпроти будинку 5 по вулиці Петра Вершигори. Площа території становить 0,6 га.  про це повідомили в прес-службі фракції 'Солідарність' у Київраді. - Жителі масиву...| Київської області та України | Kiev Time