У Святошинському районі Києва громадськість та місцева влада змінює ландшафт району на сквери.

“Спільними зусиллями громадськість та місцева влада змінює ландшафт району з мафів на сквери”  – прокоментував співорганізатор проекту очільник київського осередку ГО «Люди» Іван Сібіряков:

Що може бути краще сквера, тільки два тематичні сквери!

Розпочинаємо другий етап створення нових ландшафтних острівців у нашому Святошинському районі. Але ми не обмежуємося облаштуванням лише нових зелених зон, які дадуть можливість створити туристично привабливий рекреаційний простір. Ми ставимо надзвичайно важливі, амбітні плани, як грандіозні українські досягнення, відомі у всьому світі, які успішно функціонують у нашому Святошинському районі оглядово представити на тлі наших рідних скверів біля метро Житомирська та вул. Підлісна.

                Звісно, кожна прекрасна ідея народжується як результат бажань людей, які живуть в певному місці, знають як зробити це місце кращим і не бояться втілювати свої бажання та мрії в життя. Так само і ініціативі створення наших скверів ми завдячуємо представникам нашої громади, які не лише пропонують, а й активно беруть участь у процесах тісної співпраці між органами влади та мешканцями. Саме завдяки такій співпраці з ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Люди» у рамках укладеного меморандуму була проведена спільна зустріч громадськості, представників влади, місцевих підприємців, що і стало поштовхом до реалізації цього амбітного проекту. Спершу було вирішено виявити та розділити представників бізнесу, які здійснюють свою діяльність на прилеглих територіях законно, та тих, де такі суб’єкти господарювання не маючи жодних дозвільних документів незаконно використовують земельні ділянки, а особливо зелені зони.

                Після проведення відповідної перевірки відділом благоустрою району щодо незаконних об’єктів було виписано приписи про їх демонтаж, а законним власникам було запропоновано спільними зусиллями зробити їх місця роботи не лише охайними, просторими, безпечними та комфортними, а й концептуально поліпшити кожен куточок нашого рідного краю. Вкрай важливо, що якраз у цих питаннях місцева влада знайшла гармонійний баланс між інтересами законного бізнесу та громадськості. Саме такі конструктивні домовленості і дають можливість оптимально поєднати зусилля заради розвитку, покращення, добробуту.

За цим послідувала виїзна нарада, на якій громадськість, влада та місцеві підприємці на місцях оглянули території, на яких заплановано не лише створити тематичні сквери, а й стратегічно впорядкувати місця загального користування. Також було визначено комплекс заходів, що необхідно провести для досягнення поставлених задач, у тому числі демонтаж незаконних об’єктів та комплементарність існуючих законних торговельних рядів. Представники бізнесу не лише активно підтримали такі ініціативи, а ще й виразили намір інвестувати у такий проект власні кошти, зокрема не лише повністю модифікувати старі невиразні конструкції, замінивши їх на сучасні, стильні, комфортні, безпечні, нові торговельні ряди, а й прийняти участь у створенні краси навкруги. Про відповідні наміри ми детально вже інформували раніше.

Від намічених теоретичних планів та концептуальних домовленостей ми перейшли до підготовчих етапів. Комунальні служби, згідно встановленої процедури прибрали незаконні торговельні об’єкти, здійснили загальний благоустрій, ліквідували стихійні сміттєзвалища. Місцеві підприємці в рамках взятих на себе зобов’язань приступили до оновлення торговельних рядів, приведення їх до одного архетипу, облаштування прилеглої території, проведення сучасного освітлення, встановлення урн та ряд інших.

 

І ось, коли усі підготовчі роботи вже на фінішній прямій, ми хочемо, щоб кожен мешканець не на словах, а в дії відчув себе невід’ємною часточкою нашої спільної справи, адже буде проведено конкурс на кращий проект облаштування тематичних скверів. Саме тут ми задіємо усі вдалі механізми втілення ідей громадськості в життя. І це ще не все, адже наші районні ініціативи є одним із складових компонентів загальнонаціональної стратегії, що буде презентовано на щорічному Інвестиційному форумі міста Києва-2021. Ми не лише включимо Святошино у список самих розвинутих інфраструктурних районів міста, а й створимо наше, святошинське економічне диво, конкуруючи на рівних з містами європейських держав.

Тільки спільно ми можемо забезпечити процвітання, добробут нашого району. Долучайтеся.

– Іван Сібіряков, ГО “Люди”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/03/U-Kyyevi-gromadskist-ta-mistseva-vlada-zminyuye-landshaft-rajonu-z-mafiyi-na-skvery.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/03/U-Kyyevi-gromadskist-ta-mistseva-vlada-zminyuye-landshaft-rajonu-z-mafiyi-na-skvery-150x150.jpgKiev TimeВідпочинокВладаЗроблено в УкраїніКиївСвятошинський районСуспільствоблагоустрій,ГО "Люди",ГО «Всеукраїнська правозахисна організація «Люди»,Іван Сібіряков,інфраструктура,Київ,мафи,метро Житомирська,Святошино,сміттєзвалища,створення скверівУ Святошинському районі Києва громадськість та місцева влада змінює ландшафт району на сквери. 'Спільними зусиллями громадськість та місцева влада змінює ландшафт району з мафів на сквери'  - прокоментував співорганізатор проекту очільник київського осередку ГО «Люди» Іван Сібіряков: Що може бути краще сквера, тільки два тематичні сквери! Розпочинаємо другий етап створення нових ландшафтних...| Київської області та України | Kiev Time