У Києві на житловому масиві Троєщина вночі з 9 на 10 жовтня будуть перебої з водопостачанням. Це пов’язано з ремонтними роботами.

Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

Як повідомляється, тиск у водопровідній мережі буде знижений з 22:00 9 жовтня до 07:00 10 жовтня. У відомстві зазначають, що фахівці “Київводоканалу” будуть виконувати ремонтні роботи на вулиці Бальзака.

Нагадаємо, раніше в Києві через аварію на водопроводі один з районів залишився без води.Крім того, в Подільському районі Києва тимчасово відключили гарячу воду через ремонт газопроводу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/OKUPATSIJNA-VLADA-KRYMU-PRYMUSOVO-VYKUPOVUVATYME-KOLODYAZI-TA-SVERDLOVYNY-U-MESHKANTSIV.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/OKUPATSIJNA-VLADA-KRYMU-PRYMUSOVO-VYKUPOVUVATYME-KOLODYAZI-TA-SVERDLOVYNY-U-MESHKANTSIV-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївКиїв,КМДА,ТроєщинаУ Києві на житловому масиві Троєщина вночі з 9 на 10 жовтня будуть перебої з водопостачанням. Це пов'язано з ремонтними роботами. Про це повідомляє прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА). Як повідомляється, тиск у водопровідній мережі буде знижений з 22:00 9 жовтня до 07:00 10 жовтня. У відомстві зазначають, що фахівці...| Київської області та України | Kiev Time