В Києві ремонтні роботи, покликані реконструювати Шулявську дорожню розв’язку, розпочнуться наприкінці 2017 року і триватимуть півтора роки.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, зазназначивши, що ремонтні роботи будуть проводитися на проспекті Перемоги та вулиці Гетьмана.

За словами міського голови Києва Віталія Кличка, в активну фазу ремонтні роботи увійдуть в квітні 2018 року. Він також додав, що для будівництва з’їзду направо з проспекту Перемоги на вулиці Гетьмана доведеться знести частину цеху заводу “Більшовик”.

Нагадаємо, від обраного раніше проекту трирівневої дорожньої розв’язки на місці Шулявського шляхопроводу міська влада відмовилася, віддавши перевагу більш дешевому проекту, реалізація якого займе вдвічі менше часу.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/341.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/341-150x150.jpgYuliyaКиївСолом`янський районСуспільствоКМДА,Шулявка,Шулявський містВ Києві ремонтні роботи, покликані реконструювати Шулявську дорожню розв'язку, розпочнуться наприкінці 2017 року і триватимуть півтора роки. Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації, зазназначивши, що ремонтні роботи будуть проводитися на проспекті Перемоги та вулиці Гетьмана. За словами міського голови Києва Віталія Кличка, в активну фазу ремонтні роботи увійдуть...| Київської області та України | Kiev Time