У четвер, 8 жовтня, в Києві на вул. Полярної, 17-А, що в Оболонському районі, загорівся автобус, в якому знаходилися пасажири, передає прес-служба Головного управління ГСЧС України в Києві.

Після прибуття на місце події пожежники встановили, що під час руху в маршрутному автобусі «Богдан» сталося загоряння гальмівної системи передніх коліс. В автобусі під час події знаходилися пасажири, які самостійно залишили транспортний засіб.

«О 09:58 пожежу було локалізовано, а о 10:04 – ліквідовано. В результаті пожежі пошкоджено гальмівна система маршрутного автобуса », – сказано в повідомленні.

Відзначається, що в результаті інциденту ніхто не постраждав. Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/U-Kyyevi-zagorivsya-avtobus-z-pasazhyramy.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/10/U-Kyyevi-zagorivsya-avtobus-z-pasazhyramy-150x150.jpgKievTime-HistoryКиївКиїв,ОболоньУ четвер, 8 жовтня, в Києві на вул. Полярної, 17-А, що в Оболонському районі, загорівся автобус, в якому знаходилися пасажири, передає прес-служба Головного управління ГСЧС України в Києві. Після прибуття на місце події пожежники встановили, що під час руху в маршрутному автобусі «Богдан» сталося загоряння гальмівної системи передніх коліс. В...| Київської області та України | Kiev Time