У Києві відбувається смолоскипна хода з нагоди річниці розгону студентів Євромайдану. В поліції заявляють, що ситуація під контролем.

Ситуація під час масових акцій, які відбуваються сьогодні увечері у центрі Києва з нагоди четвертої річниці з дня розгону спецпідрозділом “Беркут” студентів Євромайдану є контрольованою, грубих порушень правопорядку та затриманих немає. Про це повідомили у відділі комунікації ГУ НП у Києві.

“Ситуація є контрольованою, грубих порушень немає. Затриманих теж немає. Акції відбуваються у двох місцях – в районі Бессарабської площі та біля Банкової”, – розповіли у поліції.

За попередніми даними, поінформували у відділі комунікацій, у заходах беруть участь близько 200 активістів. Втім, повідомляється, що Інститутській, неподалік Адміністрації Президента України, невідомі кинули димові шашки між кордоном правоохоронців та учасниками смолоскипної ходи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/630_360_1511978270-1946.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/630_360_1511978270-1946-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоЄвромайдан річниця,поліція Києва,смолоскипна ходаУ Києві відбувається смолоскипна хода з нагоди річниці розгону студентів Євромайдану. В поліції заявляють, що ситуація під контролем. Ситуація під час масових акцій, які відбуваються сьогодні увечері у центрі Києва з нагоди четвертої річниці з дня розгону спецпідрозділом 'Беркут' студентів Євромайдану є контрольованою, грубих порушень правопорядку та затриманих немає. Про...| Київської області та України | Kiev Time