Майже очевидно, що найближчим часом з’явиться оновлена модель Tesla Model 3 (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/), оскільки в Каліфорнії протягом кількох місяців були помічені зразки із завуальованою передньою та задньою частиною. Вже опубліковано перше фото з відкинутим назад тентом над Model 3 на ньому видно змінені фари і загальний обтічний дизайн передньої частини. Згідно з початковими повідомленнями кінця 2022 року, виробництво має розпочатися у третьому кварталі цього року.

У той час говорили, що Tesla хоче виробляти Model 3 (https://tsk.ua/ua/) під кодовою назвою Highland дешевше і знову зробити її візуально привабливішою. Спочатку нічого не було відомо про те, що це означає для інтер’єру, але тепер це теж змінилося: ютубер зняв тести з Model 3 на трасі Tesla поряд із заводом у Фремонті, Каліфорнія. Електромобіль також був ретельно обшитий зсередини, але записи все ж таки дозволяють побачити кермо.

На відміну від того, що спочатку були представлені оновлені Model S і Model X, він традиційний – тепер Tesla відмовилася від експериментів з незграбним і відкритим верхом «Yoke» і пропонує його тільки як додатковий. Водночас важелі ліворуч і праворуч від колишнього рульового колеса для індикаторів, освітлення та вибору передач зникли з оновленням моделі електромобілів преміум-класу. Tesla дотримується цього досі, і відео Fremont припускає, що те саме заплановане для Model 3: коли автомобіль стоїть, водій робить рух зверху вниз по екрану, перш ніж він почне рухатися назад.

По темі: купити Тесла Y в Києві легко тут (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/)!

Вибір рівня швидкості як у Model S&X

Tesla Model S і Model X тепер повинні використовувати штучний інтелект, щоб розпізнавати, куди хоче їхати людина за кермом, і автоматично вмикати правильну передачу. Як альтернатива є можливість налаштування через центральний екран — і для включення задньої передачі вам потрібно провести пальцем вниз, як це можна побачити у відео Fremont з Model 3 зараз. Принаймні у цій моделі Tesla, схоже, не має важеля перемикання передач праворуч від керма. Тоді було б логічно, якби лівий для світла та індикаторів також був опущений, чого не можна сказати напевно, виходячи з відео.