У конфігураторі все як і раніше, але на сторінках інвентарю Tesla для Німеччини та інших європейських країн щось змінилося з Model 3 (https://tsk.ua/katalog-avto/model-3/) за вихідні: з’явилася додаткова опція Максимальний запас ходу із заднім приводом для електромобіля – тому людина може купити його у версії, не запропонованої в конфігураторі. Раніше Tesla представляла цю модель 3 LR RWD тільки для бізнес-клієнтів у Європі. Той факт, що він тепер також знаходиться в інвентарі для приватних осіб, може означати, що незабаром він також регулярно продаватиметься.

Тесла дає лише приблизний діапазон

У німецькому інвентарі модель 3 LR RWD, яку можна було побачити в неділю, вже зникла в понеділок вранці. Наприклад у Франції (див. скріншот вище) та Іспанії було ще кілька екземплярів на вибір. Ви також можете продовжити отримувати Model 3 (https://tsk.ua/ua/) у новій версії в Німеччині через сторінку оглядача. Відповідно до цього, у цій країні він коштує не менше 46 970 євро (включаючи плату за доставку і якщо вже віднято частку Tesla в екологічному бонусі). Це приблизно на 5 000 євро менше, ніж у Model 3 Long Range з повним приводом (LR AWD).
Згідно з достовірною інформацією з німецького форуму Tesla Drivers and Friends (TFF), нова версія Model 3 оснащена тією ж батареєю LG Energy Solutions, що і LR AWD та Performance. Замість двох двигунів він приводиться в дію лише одним ззаду. Зазвичай це має означати більший запас ходу, але Тесла дає їм 620 кілометрів для існуючих автомобілів. Це іноді менше, ніж у Model 3 LR AWD, для якої в конфігураторі є «розрахункові» 626 кілометрів з 18-дюймовими колісними дисками.
Усередині компанії, згідно з інформацією з teslamag.de, при поданні моделі 3 LR RWD у середині квітня Tesla згадала лише запас ходу до 634 кілометрів відповідно до WLTP для своїх бізнес-клієнтів. Тут передавальні числа були б правильними в порівнянні з LR AWD, і насправді член TFF Ейвіса припустив, що Tesla відправила нову версію на тест WLTP тільки з 19-дюймовими колесами. Отже, зазначене значення 620 кілометрів, яке також називають «оцінкою WLTP», може відноситися до цього формату і бути на 18 дюймів вище стандартного розміру.

Модель 3 LR RWD усередині лише чорного кольору

Ще одна відмінність від Model 3 LR AWD полягає в тому, що нова задньопривідна версія пропонується тільки з «частковим» салоном преміум-класу. Передбачається, що це означає, що сабвуфер та інші динаміки вимкнені. Крім того, згідно з інформацією Tesla від квітня, ви не можете замовити його з білими сидіннями, і насправді автомобілі, що були на складі у понеділок, були всередині чорними. А ще Тесла дає гарантію на акумулятор, хоча він, очевидно, такий же, як і у Model 3 LR AWD (і у Model Y (https://tsk.ua/katalog-avto/model-y/) в цій версії), максимум 160 000 кілометрів пробігу замість звичайних 200 000 кілометрів.