Сучасний дитячий майданчик, відремонтована 100-річна альтанка, нові ліхтарі та неймовірні панорами Києва.

Ремонтні роботи розпочались ще в минулому році, а тепер зелену зону, як і обіцяли, вдалось відкрити до Дня Києва. Але це тільки початок. Реконструкцію нижнього плато парку здійснять у рамках другої черги.

До того ж, у парку з’явилась сучасна система поливу газонів, нова мережа дощової каналізації, система відеоспостереження та лави для відпочинку.

Мер столиці Віталій Кличко разом з дітьми випустив десятки різнокольорових метеликів у небо. Він зазначив, що невдовзі планується відкрити нові сходи на Старокиївській горі від Пейзажної алеї до урочища Гончарі-Кожум’яки. Там сьогодні тривають активні роботи.

“Плануємо в майбутньому продовжити сходи, щоб з’єднати Пейзажну алею, Алею художників з Володимирською гіркою та Аркою Дружби народів в єдиний туристичний маршрут.”, – розповів мер столиці Віталій Кличко.

Також влітку планують відкрити оновлені парки у різних районах столиці, аби кияни могли комфортно відпочити неподалік від дому, а не їхали через усе місто в парк «Наталка».

“Ще багато роботи! Адже деякі столичні зелені зони залишаються у занедбаному стані.  Але ми робимо Київ більш гарним і комфортним!”, – додав Кличко.

Джерело Вечірній Київhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b07fcb84cdd0-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/5b07fcb84cdd0-707x400-150x150.jpgКиївTimeКиївСуспільствовідкриття,Володимир Кличко,Володимирська гірка,діти,КиївСучасний дитячий майданчик, відремонтована 100-річна альтанка, нові ліхтарі та неймовірні панорами Києва. Ремонтні роботи розпочались ще в минулому році, а тепер зелену зону, як і обіцяли, вдалось відкрити до Дня Києва. Але це тільки початок. Реконструкцію нижнього плато парку здійснять у рамках другої черги. До того ж, у парку з’явилась сучасна...| Київської області та України | Kiev Time