КМДА виділить гроші на облаштування у 60 школах Києва футбольних полів зі штучним покриттям.

У 60 закладах загальної середньої освіти Києва побудують сучасні футбольні поля. Замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду “Житло-сервіс”, яке має обрати проектну та підрядну організації для виконання робіт, повідомили у КМДА.

У повідомленні зазначається, що замовник має обрати такого підрядника, який зміг би надати 10-річний гарантійний строк експлуатації об’єктів. Фінансування робіт у сумі 50 мільйонів гривень здійснюватиметься за рахунок Програми економічного та соціального розвитку Києва.

“Будівництво 60 футбольних полів поліпшить матеріально-технічну базу закладів освіти та дозволить створити належні умови для виховання і розвитку дітей”, – йдеться у повідомленні на сайті КМДА.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що в Київраді хочуть заборонити будь-які види політичної пропаганди в школах столиці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1058589_330c5.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/1058589_330c5-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА,футбольні поляКМДА виділить гроші на облаштування у 60 школах Києва футбольних полів зі штучним покриттям. У 60 закладах загальної середньої освіти Києва побудують сучасні футбольні поля. Замовником виконання робіт визначено комунальне підприємство з експлуатації і ремонту житлового фонду 'Житло-сервіс', яке має обрати проектну та підрядну організації для виконання робіт, повідомили у КМДА. У...| Київської області та України | Kiev Time