Загинув не на війні: У Кропивницькому знайшли тіло зниклого героя АТО

Буде проведена низка експертиз для встановлення причини смерті.
Фото: ФБ
Фото: ФБ

У річці Інгул знайшли тіло спецпризначенця 3-го Окремого полку Дениса Кравченка, який зник декілька днів тому. Про це на ФБ пише волонтерка Оксана Червона, повідомляють Патріоти України.

“До останньої хвилини ми сподівались на диво і вірили у краще. На жаль, марно. З 4 квітня Дениса Кравченка, спецпризначенця 3-го Окремого полку, шукали. Побратими, поліція. Обстежили сотні підвалів, горищ, тепломереж та лісосмуг. Надії більше нема. Сьогодні тіло Дениса було знайдено в Інгулі. Без ознак насильницької смерті. Чекаємо на висновки експертизи. На душі темно і важко. Він був з тих хлопців, яким ми почали допомагати ще в червні 2014 року. Загинув не на війні, а тут, в моєму рідному місті. Камінь на серці Глибоке співчуття рідним та побратимам. І, будь ласка, не треба в коментарях свічок, очей в сльозах і янголів”, – йдеться у повідомленні.


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/16110903_8.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/16110903_8-150x150.jpgKiev_TimeКриміналУкраїнське військоАТО,герой,пропавший воинЗагинув не на війні: У Кропивницькому знайшли тіло зниклого героя АТО Буде проведена низка експертиз для встановлення причини смерті. У річці Інгул знайшли тіло спецпризначенця 3-го Окремого полку Дениса Кравченка, який зник декілька днів тому. Про це на ФБ пише волонтерка Оксана Червона, повідомляють Патріоти України. 'До останньої хвилини ми сподівались на...| Київської області та України | Kiev Time