Аби вшанувати пам’ять загиблих під час теракту в Манчестері, у Києві небайдужі українці несуть квіти до посольства Великобританії.

Біля посольства людей небагато. Переважна більшість, хто сюди приходить, – українські високопосадовці, передає кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі.

Зокрема, до посольства прибув і прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Він поспілкувався з представниками установи і вже разом з послом Великобританії Джудіт Гоф висловив свої співчуття.

Нагадаємо, вчора, 22 травня, близько 23 години ночі за місцевим часом під час концерту популярної американської виконавиці Аріани Гранде в англійському Манчестері стався вибух, внаслідок якого загинуло 22 людини. Відповідальність за теракт взяла на себе Ісламська держава.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/96633_1-1024x682.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/96633_1-150x150.jpgadminКриміналПодіїПолітикажерстви,Київ,Посольство Великобрітанії,Теракт у МанчестеріАби вшанувати пам'ять загиблих під час теракту в Манчестері, у Києві небайдужі українці несуть квіти до посольства Великобританії. Біля посольства людей небагато. Переважна більшість, хто сюди приходить, – українські високопосадовці, передає кореспондент 24 Каналу в прямому ефірі. Зокрема, до посольства прибув і прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. Він поспілкувався з представниками установи...| Київської області та України | Kiev Time