Злочинну групу очолював підполковник, начальник начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський, який залучив до угрупування 5 своїх співробітників.

В Києві 25 січня 2018 внаслідок спецоперації затримано діючих співробітників кримінальної поліції, які прикривали професійних злодіїв, що обкрадали громадян на території Київського залізничного вокзалу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

“Очолював групу підполковник поліції – начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський. До вчинення злочинів останній залучив щонайменше 5 оперативних співробітників кримінальної поліції та декілька груп професійних крадіїв, які сплачували правоохоронцям данину за можливість “працювати” на вокзалі. Крім того, крадії систематично ділились із працівниками поліції викраденим у подорожуючих громадян майном”, – йдеться у повідомленні.

Наразі 7 членам організованої групи оголошено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину. Їм загрожує до 12 років ув’язнення з конфіскацією майна. Додатково підозру оголошено посадовим особам Національної поліції, що входили до складу організованої злочинної групи. За місцем проживання фігурантів кримінального провадження проведено понад 35 обшуків, кожному з членів злочинного угруповання обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою.

 

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що заступника начальника сектору патрульної поліції Бориспільського ВП ГУ НП викрили на хабарі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-25_16-56-32.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/photo_2018-01-25_16-56-32-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналзлодії,кримінальна поліція,прокуратура Києва,Центральній залізничний вокзалЗлочинну групу очолював підполковник, начальник начальник сектору кримінальної поліції на станції Київ-Пасажирський, який залучив до угрупування 5 своїх співробітників. В Києві 25 січня 2018 внаслідок спецоперації затримано діючих співробітників кримінальної поліції, які прикривали професійних злодіїв, що обкрадали громадян на території Київського залізничного вокзалу. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва. 'Очолював групу підполковник...| Київської області та України | Kiev Time