Ср. Лип 24th, 2024

Чи можливо отримати мікрозайм на зарплатну картку в Україні

Лют16,2020 #мікрозайм

Якщо вам терміново потрібні гроші для будь-яких цілей, а вам заборгували із зарплатою або гроші не прийшли ще на картку, тоді ми можемо прискорити цей процес, надавши можливість взяти мікрозайм на карту для отримання зарплати. Зараз все більше і більше людей користуються цією послугою і залишаються задоволеними. Все дуже доступно і вигідно, і виручить в будь-якій ситуації.

Операція отримання займе у вас лічені хвилини. Ви просто подаєте заявку, після розгляду якої потрібна сума грошей перераховується на ваш рахунок.

Як отримати позику на зарплатну карту

Головне правильно ввести особисті дані і підтвердити свою хорошу кредитну історію, а також уважно і без поспіху все заповнити.

Що стосується кредитної історії, вона не обов’язково повинна бути ідеально чистою, в разі чого розглядаються і мікропозики з поганою кредитною історією історією. Співробітники кредитних організацій розуміють, що це може статися внаслідок самих різних причин і не завжди з вашої вини. Не особливо цікавить їх і те, влаштовані ви офіційно на роботу чи ні (непрацюючий), адже можна заробляти пристойні гроші, працюючи, наприклад, через Інтернет. Іншими словами, враховуються всі нюанси.

Взяти швидкий кредит картку можна в будь-який час і будь-якій людині, яка досягла повноліття. Гроші приходять на рахунок в лічені хвилини. Обов’язково потрібно пред’явити документ, що засвідчує особу. Процентна ставка за таким кредитом може становити від 20 до 33 відсотків на місяць.

Щоб погасити свій борг, ви можете скористатися наступними варіантами:

  • Класичний банківський платіж по вказаним реквізитам.
  • Термінали самообслуговування.
  • Дистанційні сервіси оплати через інтернет.
  • Готівкою, безпосередньо в офісі.

Обираєте найзручніший і відповідний для вас варіант, розплачуєтеся і не відчуваєте себе боржником ні перед ким. До того ж, якщо ви правильно все зробите і вирішите скористатися цією послугою повторно, ви можете поліпшити свою кредитну історію. При взятті мікрокредиту вдруге, ви отримаєте різні знижки і вже вам буде доступна більша сума.

Якщо ви не встигаєте погасити ваш борг вчасно, тоді вам дається можливість продовжити ваш позику на певний термін, сплативши відсотки за попередній період.

Основні переваги

Отримання кредиту на зарплатну картку в банку, який є її емітентом, значно скоротить процедуру оформлення договору, гроші будуть перераховані швидше, а відсоток підтверджень заявок зазвичай значно вищий. В сторонніх сервісах цей нюанс не має особливого значення – головне, щоб картка була іменною.

Джерело: https://creditfaq.com.uaRelated Post