На оновленій Контрактовій не буде МАФів, але з’явиться фонтан та багато зелених насаджень.

Реконструкція Контрактової площі обійдеться Києву в 170 млн грн. Про це під час презентації проекту повідомив координатор проекту “Нова Контрактова” Євген Петрощук.

“Оскільки роботи будуть проводитися за муніціпальні кошти, виконавця реконструкційних робіт визначать за тендером. Подальша процедура передбачає проведення експертизи, тендера на роботи і далі – будівництво. Якщо брати нормативний час, то за 1-1,5 роки цей проект можна реалізувати”, – розповів Петрощук.

Згідно проекту, на Контрактовій площі створять пішохідну зону, облаштовану для людей з вадами зору та облаштують вхід в метро для людей з обмеженими фізичними можливостями. Відомо, що на оновленій площі не буде МАФів, крім однієї скляної споруди.

Крім того, реконструкція передбачає реорганізацію транспортних потоків на площі та суміжних вулицях, заміну дорожнього покриття клінкерною плиткою, а також будівництво фонтану біля Києво-Могилянської академії та додаткове озеленення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося що Контрактова площа вкотре постраждала від рук вандалів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/9_5aaf5d47a7a41.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/9_5aaf5d47a7a41-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКонтрактова пішоходнаНа оновленій Контрактовій не буде МАФів, але з'явиться фонтан та багато зелених насаджень. Реконструкція Контрактової площі обійдеться Києву в 170 млн грн. Про це під час презентації проекту повідомив координатор проекту 'Нова Контрактова' Євген Петрощук. 'Оскільки роботи будуть проводитися за муніціпальні кошти, виконавця реконструкційних робіт визначать за тендером. Подальша процедура передбачає...| Київської області та України | Kiev Time