Керівництво Університету за січень у повному обсязі сплатило за послуги ЖКГ, а за лютий була частково здійснена передоплата. 

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на офіційному рівні прокоментували інформацію про “розпуск студентів Університету на двомісячні канікули”, яку днями активно розповсюджували ЗМІ. Про це повідомив Центр комунікацій КНУ.

В офіційній заяві пояснюють, що графік навчального процесу на 2017\2018 рік формувався із врахуванням побажань органів студентського самоврядування, які прохали ректорат про зменшення перебування в навчальних корпусах в найхолодніший зимовий період.

“Відповідно до частини 4 ст. 10 Закону України “Про вищу освіту” Київський національний університет імені Тараса Шевченка сформував графік навчального процесу на 2017/2018 навчальний рік з урахуванням пропозицій студентського самоврядування”, – йдеться у повідомленні.

Згідно затвердженого графіку, зимові канікули у університеті триватимуть  з 1 по 23 січня, а другий семестр триватиме з 24 січня по 30 червня. При цьому аудиторне навчання в стінах закладу дійсно розпочнеться з 1 березня, а в протягом лютого для студентів заплановане проведення навчальних та виробничих практик поза межами Університету, написання курсових та дипломних робіт, а також виконання завдань самостійної роботи.

В КНУ імені Шевченка підкреслюють, що ВНЗ працює відповідно до визначеного графіка. Що ж до сплати за послуги ЖКГ, то керівництво Університету за січень здійснило їх у повному обсязі, а за лютий була частково здійснена передоплата. Звертаючись до ЗМІ, які нещодавно пов’язали так звані “канікули” із тим, що керівництво Університету нібито не в змозі сплачувати за опалення в зимовий період, у КНУ попросили керуватися офіційною інформацією та не використовувати чутки, домисли та фейки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що НКРЕКП знизила тарифи на опалення для киян.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/17_big.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/17_big-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКНУ імені Тараса Шевченка,опалення,тарифи,фейкКерівництво Університету за січень у повному обсязі сплатило за послуги ЖКГ, а за лютий була частково здійснена передоплата.  У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка на офіційному рівні прокоментували інформацію про 'розпуск студентів Університету на двомісячні канікули', яку днями активно розповсюджували ЗМІ. Про це повідомив Центр комунікацій КНУ. В офіційній заяві...| Київської області та України | Kiev Time