На Софійській площі урочисто запалили вогні на головній ялинці країни та відкрили новорічне містечко.

На Софійській площі Києва відбулось урочисте запалення вогнів на головній новорічній ялинці України.
На церемонії були присутні мер Києва Віталій Кличко, дружина президента України Марина Порошенко і чоловік в образі Святого Миколая.

“Ось і знову прийшла весела та радісна пора новорічних та Різдвяних свят. Я від щирого серця вітаю усіх вас із Днем Святого Миколая”, – поздоровила присутніх на відкритті дружина Президента України Марина Порошенко.

В цьому році 30-метрову ялинку не без пригод привезли до Києва з Івано-Франківської області. Її прикрасили 3,6 км неонових гірлянд, які щодня світитимуться різними кольорами. В новорічну ніч  ялинка зсяятиме усіма барвами одночасно. Верхівку ялинки прикрашає зірка діаметром 2,7 м. Крім того, організатори новорічних свят на Софійській площі створили інсталяцію – амфітеатр під казковим “зоряним небом” із 33 км гірлянд. Крім того, на Софійській площі також відкрили новорічне містечко, яке працюватиме до 14 січня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що після урочистого відкриття головної ялинки відбудеться концерт, який триватиме до 22-ї години. У ньому візьмуть участь Анастасія Багинська, Анна-Марія, D. Side Dance studio, а також Illaria.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-12.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/Bezymyannyj-12-150x150.jpgYuliyaКиївПодіїголовна новорічна ялинкаНа Софійській площі урочисто запалили вогні на головній ялинці країни та відкрили новорічне містечко. На Софійській площі Києва відбулось урочисте запалення вогнів на головній новорічній ялинці України. На церемонії були присутні мер Києва Віталій Кличко, дружина президента України Марина Порошенко і чоловік в образі Святого Миколая. 'Ось і знову прийшла весела та...| Київської області та України | Kiev Time