Нд. Тра 26th, 2024

ZDOROVI увійшли до ТОП-100 найкращих благодійних організацій

Стали відомі результати щорічного рейтингу публічних транспарентних благодійних організацій України. За результатами рейтингу найбільших українських благодійних організацій за 2022 рік Благодійний фонд «Національне агентство з гуманітарної допомоги «Здорові»/ZDOROVI став одним із лідерів цього рейтингу.

Коментар команди, яка проводила рейтингування за методикою формування рейтингу, можна переглянути за посиланням.

Засновниця ZDOROVI Наталія Тулінова прокоментувала чудовий результат очолюваної нею організації.

«Мої щирі привітання команді, яка збирає нові підтвердження своїх впливових результатів роботи у благодійності України!», – сказала засновниця фонду.

Нагадаємо, що за півтора роки війни ZDOROVI заручилися підтримкою 65 благодійних організацій із 15 країн світу та привезли в Україну гуманітарну допомогу на 1,748 млрд гривень.

Масштабна гуманітарна робота ZDOROVI відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких MedShare, Embrace, RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.

Команда ZDOROVI визнана одним із лідерів благодійної гуманітарної сфери на рівні Міністерства охорони здоров’я України. Також у травні команда здобула престижну нагороду у Національному конкурсі “Благодійна Україна – 2022”.Related Post