Чт. Тра 23rd, 2024

Завдяки роботі команди ZDOROVI медичні установи по всій країні отримали необхідний інструментарій та ліки

За перше півріччя 2023 року команда Національного агентства ZDOROVI підтримала українську медицину залученням коштів на суму 935 мільйонів гривень. Лише за червень благодійної допомоги медичним установам було надано на 47,4 млн грн. Про це повідомляє Lenta.UA.

Засновниця агентства Наталія Тулінова повідомила, що в липні охоплення благодійною програмою ZDOROVI досягло 121 лікарні у 23 областях. Вона висловила подяку міжнародним партнерам та команді за те, щоб українські лікарі могли продовжувати свою неоціненну працю в екстремальних умовах війни.

За її словами, медичні установи по всій країні отримали необхідний інструментарій, щоб надавати допомогу своїм пацієнтам та долати виклики, пов’язані з дефіцитом ліків, обладнання та матеріалів.

“Це робота, на яку спрямовані зусилля всіх учасників команди, ми зосереджені на тому, щоб українські лікарі могли максимально ефективно працювати навіть в умовах воєнного часу”, – наголосила Тулінова.

Нагадаємо, що за півтора роки війни ZDOROVI заручилися підтримкою 65 благодійних організацій із 15 країн світу та привезли в Україну гуманітарну допомогу на 1,748 млрд гривень. Масштабна гуманітарна робота агентства відбувається завдяки співпраці з міжнародними партнерами, серед яких – Міжнародний фонд «Відродження», RAZOM for UKRAINE, NOVA Ukraine, Americares, USAID, PHILIPS та інші благодійні фонди та організації.

Команда ZDOROVI визнана одним з лідерів благодійної гуманітарної сфери на рівні Міністерства охорони здоровʼя Україні. Також в травні команда отримала престижну нагороду у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2022».Related Post