Чт. Чер 13th, 2024

Тетяна Репеде анонсувала проведення Всеукраїнського форуму “StopViolence – СТОП Насильству!”. Відео

Лис29,2019 #Тетяна Репеде
Тетяна Репеде Всеукраїнський форум StopViolence – СТОП НасильствуТетяна Репеде Всеукраїнський форум StopViolence – СТОП Насильству

З 25 листопада стартувала Міжнароднаінформаційнакампанія «16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА». Така кампанія проводиться щороку і триває з 25 листопада, Міжнародного дня боротьби за ліквідаціюнасильстващодожінокдо  10 грудня – міжнародного Дня прав людини.

Відкрилась акція з відзнаки Міжнародного Дня  Білої Стрічки. Біла Стрічка – рух активізму протидії гендерно – обумовленному насильству жінок.

На підтримку діючого руху з боку  громадських організацій та державних органів щодо попередження насильства та захисту прав жінок в Україні,

Благодійна організація Благодійний фонд«Здорове дитинство без меж» та ГО Громадська організація«Біла Стрічка»,  

стали ініціаторами проведення Всеукраїнського  форуму «StopViolence – СТОП Насильству».

Головна мета форуму підтримканенасильницькоїідеології в нашомусуспільстві в цілому, створивши вільнийвіднасильствасоціальнийпростір.

Як зазначила громадська діячка Тетяна Репеде у своєму виступі на прес конференції «WhiteribbonUkraine», що відбувся в прес центрі «Укрінформ»: «Ті сімейні цінності, які ми сьогодні закладаємо в наших хлопчиків та дівчаток – це те майбутне, яке ми отримаємо вже завтра».

Healthy Childhood Without BordersRelated Post