Чт. Тра 23rd, 2024

ХАМАС не дозволив ЦАХАЛу надати пальне для лікарні Шифа в Газі

ХАМАСХАМАС

Ізраїльські військові намагалися передати триста літрів пального для невідкладних медичних потреб для лікарні Шифа в Газі. ХАМАС завадив ЦАХАЛу зробити це.

Про це повідомив ЦАХАЛ.

Минулої ночі ЦАХАЛ координував передачу палива для невідкладного медичного використання до лікарні Шифа. Рано вранці ізраїльскі військові прибули до входу в лікарню і розмістили триста літрів пального для невідкладних медичних потреб.

Пізніше ЦАХАЛ отримав докази того, що представники ХАМАСу перешкоджали лікарні отримати паливо.

Генеральний директор МОЗ ХАМАСу Йосеф Абу Ріш заборонив працівникам лікарні отримувати пальне від Армії оборони Ізраїлю.

ХАМАС

Це політична та воєнна палестинська організація, яка була заснована в 1987 році в Палестині. Назва “ХАМАС” є абревіатурою в арабській мові та означає “Харакат аль-Мукавама аль-Ісламія” (حركة المقاومة الاسلامية), що перекладається як “Ісламський рух опору”.

Основні характеристики та важливі аспекти ХАМАС:

  1. Політична ідеологія: ХАМАС базується на ісламській ідеології та прагне створити ісламську державу на території, яка включає Ізраїль, Західний берег та сектор Газа.
  2. Діяльність в Газі: ХАМАС контролює сектор Газа після перемоги в парламентських виборах 2006 року та конфлікту з палестинською фракцією Фатах. Вона виконує владні та воєнні функції у цьому регіоні.
  3. Терористична організація: Багато країн та міжнародні організації класифікують ХАМАС як терористичну організацію. Їй часто приписують терористичні акти, напади та ракетні обстріли проти Ізраїлю.
  4. Відносини з іншими країнами: ХАМАС не має офіційних дипломатичних відносин з більшістю країн, включаючи США, Європейський союз та Ізраїль. Деякі країни та організації, такі як Катар, Іран та Туреччина, мають відносини з ХАМАС або надають їй підтримку.
  5. Спроби мирного врегулювання: Несприятливі обставини та конфлікти навколо палестинського питання ускладнюють можливість мирного врегулювання в регіоні. ХАМАС взяла участь в спробах укладення мирних угод, але деякі країни вважають її за перешкоду до досягнення миру.

ЦАХАЛ

Це військові сили держави Ізраїль.

Основні характеристики ЦАХАЛ:

  1. Склад: ЦАХАЛ включає Земельні сили (земельна армія), Авіаційні сили та Морські сили. Вони складають основу військової потужності країни.
  2. Військовий обов’язок: Ізраїль має систему військової повинності, і багато громадян обов’язково проходять військовий строк. Це розглядається як частина національної служби.
  3. Технології та Зброя: ЦАХАЛ використовує високотехнологічні військові технології та має потужну оборонну промисловість. Ізраїль також розробляє власні зразки озброєнь.
  4. Безпека та Контртероризм: ЦАХАЛ відіграє ключову роль у забезпеченні безпеки Ізраїлю та в боротьбі з тероризмом. Він брав участь у численних військових конфліктах та операціях.
  5. Міжнародна Співпраця: Ізраїль підтримує співпрацю з іншими країнами в галузі безпеки та оборони. Є різноманітні програми обміну та спільні навчання з іншими арміями.

ЦАХАЛ є важливою складовою національної ідентичності Ізраїлю та відіграє визначальну роль у забезпеченні безпеки країни в умовах складної регіональної ситуації.Related Post