Нд. Тра 26th, 2024

Лідер ХАМАС оточений в бункері

ХАМАСХАМАС

Лідер бойовиків угруповання ХАМАС Яхья Сінвар оточений в бункері. Зараз він перебуває в Секторі Газа.

Про це заявив міністр оборони Ізраїлю Йоав Галлант.

Він підтвердив, що сили ЦАХАЛу перебувають у центрі міста Газа.

Також він додав, що лідер ХАМАСу в Секторі Гази Ях’я Сінвар оточений у бункері.

Але де саме розташований цей бункер, міністр не уточнив.

Яхья Ібрагім Хассан Сінвар

Нинішній лідер бойовиків угруповання ХАМАС у Секторі Газа і один із засновників військового крила організації.

Був одним зі співзасновників апарату безпеки.

ХАМАС

ХАМАС (абревіатура від арабського назви “Харакат аль-Мукавама аль-Ісламія”) – це політична і військова організація, яка діє на Близькому Сході. ХАМАС був заснований в 1987 році під впливом Палестинського братства та інших ісламських груп, і його основною метою є боротьба проти ізраїльської окупації та створення незалежної палестинської держави.

Основні характеристики ХАМАС включають:

  1. Політична діяльність: Він є не тільки військовою організацією, але і політичною партією. У 2006 році вони виграли парламентські вибори в секторі Газа та прийшли до влади.
  2. Збройне крило: Є збройне крило, яке включає в себе бойовиків, які ведуть збройну боротьбу проти Ізраїлю. Вони вчиняють ракетні атаки на ізраїльські території та беруть участь у конфліктах на Близькому Сході.
  3. Відносини з Ізраїлем: Вважає Ізраїль за окупанта палестинських територій і бореться за їх визволення. Конфлікт між ХАМАС і Ізраїлем вже протягом багатьох років призводить до великої кількості насильства та конфліктів.
  4. Терористичка організація: Багато країн та міжнародні організації вважають ХАМАС за терористичну організацію через їхню збройну діяльність та радикальний ісламський підхід.
  5. Соціальна діяльність: Поза своєю військовою та політичною діяльністю, ХАМАС займається соціальною діяльністю, забезпечуючи послуги населенню на відокремлених територіях.

Конфлікт між ХАМАС та Ізраїлем є складним та багатогранним питанням, і він продовжує впливати на геополітичну ситуацію на Близькому Сході. Міжнародні спроби вирішити конфлікт і досягнути миру тривають.

ЦАХАЛ

ЦАХАЛ (Цва́й Гола́ни ле-Ха-ро́це-Ве-Ла-Авиа́ція, або Цва́й Гола́ни ле-Исраэль, або ЦАХАЛ) – це військові Збройні сили Ізраїлю. Назва “ЦАХАЛ” є абревіатурою і походить від івриту “צְבָא הַהֲגָנָה לְיִשְׂרָאֵל,” що перекладається як “Збройні сили захисту Ізраїлю.”

ЦАХАЛ складається з трьох головних гілок:

  1. Голані (Tzva Hagana LeYisrael): Це гілка, яка включає земельні війська та війська для боротьби на суходолі. Вона відповідає за захист ізраїльських кордонів і територій на суходолі.
  2. Марінська інфантерія (Hēyl HaYam): Ця гілка відповідає за морську оборону Ізраїлю та дії на воді.
  3. Повітряні сили (Heil HaAvir): Ця гілка включає війська повітряної оборони, а також авіацію. Вона відповідає за повітряну оборону Ізраїлю та здійснює повітряні операції.

ЦАХАЛ також включає в себе додаткові підрозділи та служби, такі як розвідка, оборонна індустрія, технічні служби та інші. Він має значну кількість військових і техніки, і грає важливу роль у забезпеченні безпеки та оборони Ізраїлю.

ЦАХАЛ є важливим інструментом національної оборони Ізраїлю та бере участь у різних військових операціях та місіях на забезпечення миру як в Ізраїлі, так і за його межами.Related Post