Пт. Чер 21st, 2024

Російська агресія проти України: Латинська Америка вперше засудила її

Російська агресія проти УкраїниРосійська агресія проти України

Російська агресія проти України вперше засуджено країнами Латинської Америки.

Про це двадцять сьомого жовтня повідомила заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк.

Заступник Голови Верховної Ради України Олена Кондратюк повідомила, що вперше в Латинській Америці є спільна позиція християнсько-демократичних партій із чітким засудженням агресії рф проти України.

У тексті Декларації є окремий пункт, де виражається солідарність з Україною, підтримка Формули миру Президента України та засуджується російська агресія проти України

“Ми солідарні з народом України, який страждає на невиправдану, непровоковану російську агресію. Закликаємо всі країни Америки приєднатися до реалізації Формули світу для досягнення всеосяжного, справедливого і міцного світу в Україні відповідно до Статуту ООН”, – йдеться в тексті документа.

Статут ООН

Статут Організації Об’єднаних Націй (ООН) – це основний правовий документ, який визначає цілі, структуру, функції та принципи діяльності ООН. Статут був ухвалений 26 червня 1945 року під час Сан-Франциської конференції. ООН було засновано з метою підтримки світового миру та співробітництва між націями після Другої світової війни. Ось деяка загальна інформація:

  1. Цілі та принципи: Статут ООН містить загальні принципи, на яких ґрунтується діяльність ООН. Серед них важливі принципи миру, суверенітету держав, рівності націй, невтручання внутрішніх справ держав та розв’язання міжнародних суперечок мирними засобами.
  2. Органи ООН: Статут визначає структуру та функції головних органів ООН, включаючи Генеральну Асамблею, Раду Безпеки, Секретаріат та Міжнародний Суд ООН.
  3. Процедура прийняття рішень: Статут встановлює процедури для прийняття рішень в ООН, включаючи рішення про використання сили Радою Безпеки та голосування в Генеральній Асамблеї.
  4. Миротворча діяльність: Статут надає ООН право вживати миротворчі заходи для підтримки світового миру та безпеки.
  5. Зміни в Статуті: Зміни в Статуті можуть бути внесені за умови, що їх підтримають більшість членів ООН та всі постійні члени Ради Безпеки з правом вето.

Статут ООН є важливим документом, який служить основою для роботи ООН та визначає її роль у світовій політиці та дипломатії. Він також надає рамки для співпраці між країнами та вирішення глобальних проблем.Related Post