В колись заможному Донецьку тепер при “ДНР” мешканці згодні виживати на 10 тис. рублів ($136) в місяць.

Такі результати опитування мешканців Донецька на вулицях міста, результати вражають мізерними сумами, які назвали більшість людей.

Більщіть сказали, що одній людині достатньо 10 тисяч рублів на місяць, і лише деякі назвали більш-менш адекватні суми в 40 і 50 тисяч рублів, повідомляє Depo.Донбас з посиланням на “Донбасский кейс”.

На сім’ю з двох осіб достатньою донеччани вважають суму в 20 тис. рублів, але це мізерно мало, і вистачить тільки щоб вижити в чисто фізіологічному плані.

20 тис. рублів – це витрачати тільки на їжу і воду, не платити за комуналку, проїзд в транспорті, не купувати ліків або не витрачати ані копійки на дозвілля, одяг і взуття.

“Невже це правда, що люди настільки себе не поважають, що готові виживати на 10 тис. В місяць?” – зазначається в повідомленні.

До того ж, “міністр економрозвитку” “ДНР” вважає, що достатня сума для проживання однієї людини – 15 480 рублів.

Нагадаємо, у травні на окупованій Донеччині пропагандистський телеканал провів опитування мешканців “ДНР” про те, який розмір зарплати був би для них бажаним. Опитані мешканці Донецька сказали, що їх би влаштувала зарплата у хоча б 20 тис. рублів (7454 гривні).

Саме тому майже 90% молоді мріє, після отримання диплому про освіту, виїхати з “ДНР”.

Всі новини Донбасу сьогодні читайте на Depo.Донбасhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/08/v-kolis-zamozhnomu-donec-ku-meshkanc-teper-zgodn-vizhivati-na-136-v-m-syac-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/08/v-kolis-zamozhnomu-donec-ku-meshkanc-teper-zgodn-vizhivati-na-136-v-m-syac-1-150x150.jpgadminВійна з РосієюПолітикаСуспільствоВ колись заможному Донецьку тепер при “ДНР” мешканці згодні виживати на 10 тис. рублів ($136) в місяць. Такі результати опитування мешканців Донецька на вулицях міста, результати вражають мізерними сумами, які назвали більшість людей. Більщіть сказали, що одній людині достатньо 10 тисяч рублів на місяць, і лише деякі назвали більш-менш адекватні суми в 40 і...| Київської області та України | Kiev Time