Нд. Лип 21st, 2024

Виробник Taurus Systems GmbH заявив, що зможе швидко поповнити запаси ракет

Taurus Systems GmbHTaurus Systems GmbH
Німецька компанія Taurus Systems GmbH спростувала заяву експерта Соціал-демократичної партії Німеччини з питань оборони Йоганнеса Арльта про те, що оборонна промисловість Німеччини не зможе швидко поповнити запаси ракет у разі постачання їх Україні.

Про це повідомляє DW.

Глава Taurus Systems Йоахім Кнопф заявив, що швидке поповнення запасів ракет не є проблемою.

«У разі відповідного замовлення виробник готовий у найкоротший термін як розгорнути виробництво нових ракет Taurus, так і доопрацювати існуючі», – написав він у соцмережі.

Taurus

Taurus Systems GmbH – це німецька компанія, яка спеціалізується на розробці та виробництві високоточних систем зброї, зокрема керованих ракет та артилерійських систем.

Taurus Systems GmbH відома своєю участю у створенні керованих ракет, таких як Taurus KEPD 350. Ця ракета призначена для важких літаків та може бути використана для ураження бункерів, підземних об’єктів та інших цілей на значних відстанях.

Taurus ракети

Taurus — це серія керованих ракет, розроблених німецько-шведською компанією Taurus Systems GmbH. Одна з найвідоміших ракет цієї лінійки – Taurus KEPD 350 (також відома як Taurus KEPI, або Taurus KEPD 350E), що призначена для атак на заздалегідь визначені цілі на значних відстанях.

Основні характеристики Taurus KEPD 350 включають:

  1. Дальність дії: Понад 500 км.
  2. Вага ракети: Більше 1,400 кг.
  3. Тип двигуна: Твердотопливний.
  4. Система наведення: Навігаційна система INS/GPS та система контрастного контролю TERCOM (Terrain Contour Matching).
  5. Тип вибухової наповнювача: Бункер-здатний, здатний проникати в укріплені цілі.

Ці ракети призначені для використання на важких літаках, таких як європейський Eurofighter Typhoon або німецький Tornado. Вони призначені для високоточного ураження важливих військових та інфраструктурних об’єктів.Related Post