Українським захисникам знадобиться близько 3-ох місяців, щоб навчиться запускати ракети Taurus.

Уряд Німеччини вже кілька місяців обговорює можливість поставки Україні далекобійних крилатих ракет.

Навіть у тому випадку, якщо ракети поставлять Україні найближчим часом, проблемою стане тривалий термін навчання на них українських захисників.

Оборонний експерт партії ВДП Маркус Фабер зробив заяву, що ракети мають бути поставлені Україні негайно, тому що це вкрай важливо, і це всім стало зрозуміло після атаки на штаб Чорноморського флоту рф.

Ракети виробляють на заводі компанії MBDA в Шробенхаузені. Виробник вважає, що на підготовку захисників України до запуску Taurus піде близько трьох місяців.

“Українці вперше запросили понад чотири місяці тому. Цей час можна було використати для успішного завершення навчання”, – заявив Фабер.

Ракети Taurus

Це крилаті ракети середньої дальності, розроблені і вироблені спільно німецькою компанією Taurus Systems GmbH та шведською компанією Saab Bofors Dynamics. Ця ракета призначена для нанесення точних ударів по заздалегідь визначених цілях, і вона може мати великий діапазон застосування, включаючи атаки на бодай які об’єкти на землі.

Деякі ключові характеристики ракети Taurus включають:

  1. Дальність дії. Варіанти ракети Taurus можуть мати різні дальності дії, але загальний діапазон може становити до сотень кілометрів.
  2. Точність. Ракета Taurus володіє високою точністю завдяки системі навігації і управління, що дозволяє знижувати коллятеральні збитки та мінімізувати ризики для цивільних об’єктів.
  3. Види цілей. Вона призначена для ураження різних типів цілей, включаючи бункери, залізничні вузли, військові об’єкти і т. д.
  4. Польот на низькій висоті. Ракета може летіти на низькій висоті, що робить її важкою для виявлення і перехоплення протиповітряною обороною противника.
  5. Різні версії. Існують різні версії ракети Taurus з різними характеристиками і можливостями.

Вони використовуються військовими силами кількох країн і можуть бути випущені з різних платформ, включаючи літаки та наземні станції. Вони застосовуються для здійснення точних та ударів на важливі об’єкти під час військових операцій і можуть грати важливу роль в стратегічному плануванні та обороні.