Чт. Тра 23rd, 2024

Скандальний український колаборант Ілля Кива застрелений в росії

Ілля КиваІлля Кива

Колишній депутат Верховної Ради та зрадник Ілля Кива був знайдений мертвим сьогодні вдень близько 15 години на вулиці біля готелю «Велич Кантрі Клаб» у рф.

Про це повідомляють російські пабліки.

За попередньою інформацією його знайшла співробітниця готелю. Зрадник лежав на животі обличчям у снігу у калюжі крові.

Головне управління розвідки Міністерства оборони України підтвердило смерть колишнього народного депутата від “Опозиційної платформи – За життя” Іллі Киви.

Про це сказав представник ГУР Андрій Юсов в ефірі телеканалу ICTV.

“Насамперед вітаємо всіх українців, а також добрих людей в усьому вільному світі з днем Збройних сил України. Можемо підтвердити, що Кива – всьо”, – сказав Юсов. “І така доля спіткатиме й інших зрадників України, а також посіпак путінського режиму”, – заявив він.

Юсов назвав Киву “одним із найбільш огидних покидьків, зрадників і колаборантів”

Нагадаємо

Перед повномасштабним вторгненням росії на територію України 24 січня 2022 року Ілля Кива втік до Іспанії. У березні того ж року йому оголосили підозру у державній зраді та позбавили депутатського мандату. А у листопаді 2023 року Киву заочно засудили в Україні до 14 років ув’язнення з конфіскацією. Його визнали винним у державній зраді, публічних закликах до агресивної війни та закликах до повалення конституційного ладу, а також у використанні символіки комуністичного режиму.

ГУР

Головне управління розвідки (ГУР) є однією з ключових служб у складі Збройних Сил багатьох країн. Вони виконують завдання збору, аналізу та передачі розвідувальної інформації для забезпечення національної безпеки.

Головне управління розвідки Збройних Сил України (ГУР): Це розвідувальне відомство, яке входить до складу Збройних Сил України і здійснює розвідувальну діяльність для забезпечення національної безпеки.Related Post