Пт. Чер 21st, 2024

У ГУР розповіли, що візит путіна до Китаю несе для України певні ризики

Жов19,2023 #путін
путінпутін

Головне управління розвідки Міноборони відстежує перебіг візиту президента рф путіна до Китаю та оцінює всі можливі ризики.

Українська розвідка прокоментувала візит путіна до Китаю на форумі “Один пояс, один шлях” та бачить “певну загрозу”.

Про це сказав представник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Андрія Юсова в ефірі телемарафону ввечері у вівторок, сімнадцятого жовтня.

У ГУР підкреслили, що вони будуть уважно стежити за ситуацією та “відпрацьовує різні варіанти”.

“Сьогодні Росія для всіх – сировинний придаток, і якщо її представників кудись запрошують, то це так і розцінюють. А ризики це для нас несе, бо зрозуміло, що цікавить Путіна у цій ситуації. Тому Україна не лише стежить, а й відпрацьовує різні сценарії”, – зазначив Юсов.

ГУР

ГУР – це скорочення від “Головне управління розвідки” та “Головне управління розвідки Міністерства оборони”. Це військовий розвідувальний орган, який виконує завдання зі збору розвідувальної інформації для армії та оборони країни. ГУР відомий своєю активністю у справах військової розвідки та забезпеченні безпеки нації.

Основні завдання ГУР включають:

  1. Збір і аналіз інформації: ГУР здійснює збір і аналіз розвідувальної інформації на міжнародному та внутрішньому рівнях, щоб забезпечити інформованість влади та оборону країни.
  2. Спеціальні операції: ГУР виконує спеціальні операції для забезпечення безпеки країни, зокрема контррозвідувальні заходи, розвідування ворожих сил і інші.
  3. Забезпечення військових операцій: ГУР надає розвідувальну інформацію та підтримку військовим операціям, включаючи антитерористичні заходи та миротворчі місії.
  4. Кіберрозвідка: ГУР також веде роботу у сфері кіберрозвідки, досліджуючи кіберзагрози та атаки.
  5. Розвідувальний аналіз: ГУР забезпечує аналіз розвідувальної інформації для прийняття важливих рішень національної безпеки.

ГУР є ключовим військовим розвідувальним органом в багатьох країнах, і він відіграє важливу роль у забезпеченні безпеки та оборони.Related Post