30 березня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні надзвичайно важливий законопроект про ринок землі, який дозволить сформувати цивілізований ринок землі!

В законі не йдеться про «тотальний продаж землі», що активно поширюють політики, на кшталт ОПЗЖ, позиція яких де-факто може призвести до дефолту України! Схоже, що мета цих політиків – знищити Україну всіма можливими шляхами!

Можновладці зберегли українську державну землю, зберегли комунальну власність і сьогодні надали право тільки тим, хто багато років володіє землею як мешканець, як той, хто її обробляє, самому визначати долю власною землі!

Серед очевидних плюсів цього законопроекту можна відзначити:

  • відсутність державних та комунальних земель, зокрема паїв;

  • в перші два роки можлива купівля фізичними особами не більше 100 га в одні руки;

  • ще через рік – купівля фізичними та юридичними особами, але не більше 10 тис. га.

  • іноземцям – винятково після проведення референдуму.

І головне, ухваливши цей законопроект, Україна таки отримає чергові транші та допомогу, які не допустять дефолту та дадуть змогу підтримати великий, малий та середній бізнес. Що наразі так важливо для нас всіх!

Є й певні мінуси – ризики:

  • можуть бути розроблені нові схеми зміни цільового призначення цих земель;

  • можуть бути розроблені нові схеми купівлі земель на підставних осіб, які потім перепродуватимуть свою землю;

  • фізичні та юридичні особи через чисельні фірми-одноднівки матимуть змогу купувати велику кількість землі, де власником може бути одна й та сама особа;

  • невідомо, чи вдасться до 2021 року провести референдум, а також існує ризик купівлі землі іноземцями через підставних осіб.

Тож наразі важливо розробити дієвий механізм, який би унеможливлював усі ризики, що пов’язані з продажом землі!

І давайте в такі важкі часи не вестися на фейки та ганебні заклики афілійованих з російськими спецслужбами політиків, мета яких знищити Україну та не допустити, щоб в нашій країні був цивілізований ринок землі!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-gosudarstvennuyu-sobstvennost-vozvrashheno-bolee-53-ga-zemel.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/07/V-gosudarstvennuyu-sobstvennost-vozvrashheno-bolee-53-ga-zemel-150x150.jpgTimeKievВладаПодіїВРУ,закон,земля,Реформа30 березня Верховна Рада України ухвалила у другому читанні надзвичайно важливий законопроект про ринок землі, який дозволить сформувати цивілізований ринок землі! В законі не йдеться про «тотальний продаж землі», що активно поширюють політики, на кшталт ОПЗЖ, позиція яких де-факто може призвести до дефолту України! Схоже, що мета цих політиків...| Київської області та України | Kiev Time