Двадцять другого лютого у Львові стартував національний змагальний сезон з дзюдо. Чемпіонат України серед юніорів (вік до 21 року) відбувся на базі легкоатлетичного манежу “СКА”.

У змаганнях взяли участь двісті десять спортсменів з двадцяти двух регіонів України. Результати змагань визначать склад національної збірної України з дзюдо на 2023 рік для участі в чемпіонатах Європи та світу.

Курсантка факультету підготовки фахівців для органів досудового розслідування Одеського державного університету внутрішніх справ Ганна Мукан зайняла 3 місце серед юніорок. В університеті вітають Ганну з чудовим результатом і бажають успіхів!https://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_6980.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2023/03/IMG_6980-150x150.jpgОлег ОлегСпортдзюдо,спортсмениДвадцять другого лютого у Львові стартував національний змагальний сезон з дзюдо. Чемпіонат України серед юніорів (вік до 21 року) відбувся на базі легкоатлетичного манежу “СКА”. У змаганнях взяли участь двісті десять спортсменів з двадцяти двух регіонів України. Результати змагань визначать склад національної збірної України з дзюдо на 2023 рік для...| Київської області та України | Kiev Time