Генеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді інтереси держави, порушені внаслідок безпідставного стягнення з ПАТ “Укртрансгаз” заборгованості за договором про закупівлю товарів за державні кошти на користь комерційної структури.

Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України.

Рішенням господарського суду м.Києва частково задоволено позов комерційної структури про стягнення заборгованості з ПАТ “Укртрансгаз” у сумі понад 320 млн.грн. з огляду на доведеність фактичного виконання зобов’язання з поставки товару за державні кошти та нездійснення оплати цієї поставки ПАТ “Укртрансгаз”.

Вказані обставини стали підставою для вступу органів прокуратури у розгляд цієї справи.

У подальшому Київським апеляційним господарським судом рішення суду першої інстанції скасовано та прийнято нове, яким у позові відмовлено.

Не полишаючи намірів безпідставно стягнути згадані кошти, товариство оскаржило постанову суду апеляційної інстанції у Верховному Суді.

Верховний Суд 28.03.2018 залишив у силі постанову суду апеляційної інстанції, погодившись з доводами прокурора про фіктивність договору поставки та про відсутність підстав для стягнення коштів за цим договором.

Таким чином Генеральною прокуратурою України вжито ефективних заходів спрямованих на запобігання безпідставного стягнення з державного підприємства коштів на суму понад 320 млн.грн.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31258-707x400.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/31258-707x400-150x150.jpegКиївTimeВладаЕкономікаВерховний Суд,ГЕНПРОКУРАТУРА,УкртрансгазГенеральна прокуратура України відстояла у Верховному Суді інтереси держави, порушені внаслідок безпідставного стягнення з ПАТ 'Укртрансгаз' заборгованості за договором про закупівлю товарів за державні кошти на користь комерційної структури. Про це повідомляє Відділ зв’язків із громадськістю та ЗМІ Генпрокуратури України. Рішенням господарського суду м.Києва частково задоволено позов комерційної структури про стягнення заборгованості з...| Київської області та України | Kiev Time